Od 1. února 2013 jsme zahájili novou službu NÁKUP DO DOMU.

Jedná se o službu rozvozu zboží do bytů, domácností, kanceláří, firem, úřadů, provozoven, organizací, atd.

Službu NÁKUP DO DOMU poskytujeme ve VŠEDNÍ DNY, tedy pondělí – pátek do 15:00 hodin, nebo po telefonické domluvě možno i jinak. Uzávěrka objednávek je do 12:00 hod. v den závozu. Služba se vztahuje na veškeré zboží z nabídky Lekomarketu.

Podmínkou závozu je objednávka zboží v minimální hodnotě 1000 Kč. Do této částky se nezapočítávají cigarety a zálohy na obaly (basy, přepravky).

Nabízíme Vám bezkonkurenční sortiment nealko-nápojů, velký výběr lahvového a sudového piva, vína, vermutů, likérů, destilátů, dárkové kazety, tabákové výrobky, cukrovinky, bonboniéry, čerstvé pečivo, balené uzeniny, mléčné výrobky, mléko, sýry, vejce, tuky, oleje, koření, základní suroviny do kuchyně, mražené výrobky s výjimkou masa (pouze kuřecí prsa), konzervovaná hotová jídla, konzervy, polotovary, přílohy, gastro-suroviny, krmení pro domácí zvířata, drogerie, ad. … cca 6000 položek!!!

ROZVOZ ZBOŽÍ JE PO PŘÍBRAMI ZDARMA!!!

V následujících lokalitách je rozvoz zpoplatněn jednotnou cenou 80 Kč:
Lhota u Příbramě, Obecnice, Oseč, Staré Podlesí, Nové Podlesí, Orlov, Lazec, Kozičín, Vysoká Pec, Bohutín, Havírna, Tisová, Vysoká, Narysov, Třebsko, Brod, Žežice, Lešetice, Konětopy, Slivice, Milín, Jerusalem, Jesenice, Háje, Bytíz, Dubno, Dubenec, Občov, Trhové Dušníky

OBJEDNÁVEJTE na TEL.: 739374794 nebo E-MAILEM: nakupdomu.leko@volny.cz, nebo objednavky@lekomarket.cz
(V objednávce e-mailem nezapomeňte uvést svoji adresu a telefonní číslo.)

Upozornění! Na NÁKUP DO DOMU se nevztahují zvýhodněné ceny z akčních letáků.

VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB. ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A PENÍZE!